O firmie

Marka Vitana to:

Pasja i Profesjonalizm.

Nowoczesność i Tradycja.

Kreatywność i Doświadczenie.

Przedsiębiorstwo Vitana Jerzy Płachta od ponad 20 lat, konsekwentnie i niezmiennie wytwarza produkty przemiału zbóż w szczególności type my essay com kasze: jęczmienną, pęczak, kaszę jaglaną, kaszę gryczaną, strączkowe: fasola Jaś, fasola tyczna na rynki krajowe jak i zagraniczne.

Dzisiaj to nie tylko liczący się w Polsce producent, ale przede wszystkim prężna Firma z ogromnym potencjałem i możliwościami w zakresie produkcji i różnorodności asortymentowej jak i działań wspierających kulturę, edukację , wyrównywanie szans dzieci i młodzieży ze środowisk wiejskich. Wyznajemy zasadę, że „…wszyscy powinniśmy sadzić drzewa, pod którymi nigdy nie usiądziemy”.

Obecnie Przedsiębiorstwo jest konglomeratem wielohektarowego Gospodarstwa Rolnego rozciągającego się wzdłuż dorzecza rzeki Nidy, edit my paper online free we wsi Kopernia na Ponidziu, 80 km na północ od Krakowa, stanowiącego zaplecze surowcowe na potrzeby produkcyjne Zakładu Vitana.

Profesjonalizm widoczny jest na każdym etapie procesu produkcyjnego. Od kilku lat posiadamy wdrożony System Zarządzania Jakością  ISO, Certyfikaty BRC / IFS, Bio/Eko.

Wyróżniono Nas Nagrodą FAIR PLAY  oraz Godłem Przedsiebiorstwo  Przyszlości.

Efektem są wysokiej jakości produkty doskonałe pod względem wyglądu, zapachu i smaku, ale także komplementarnie wpisujące się w lokalne i regionalne trendy kulinarne.

Wielokrotnie nagradzane: Nominacja w Konkursie „TERAZ POLSKA”, „TOP Produkt Doceń Polskie” , Znak „Jakość Tradycja” Świętokrzyskie, „Poznaj Dobrą Żywność”.

Uczestniczymy w tragach Anuga w Kolonii, Sial w Paryżu, BioFach w Norymberdze, IFE w Londynie, ProFood w Izmirze. EXPO 2015 w Mediolanie.

Vitana to firma zbudowana i rozwijająca się w oparciu o polski kapitał. To Firma z historią i wieloletnim doświadczeniem, w której w nienagannej symbiozie splatają się Nowoczesność  i Tradycja.

Comments are closed